Kim jesteśmy?

Portal www.visitcity24.com powstał, aby ułatwić Państwu komfortowe rezerwowanie apartamentów oraz pensjonatów w miastach Europy. Oferujemy Państwu szeroką gamę obiektów turystycznych w wybranych, atrakcyjnych turystycznie miastach naszego kontynentu. Sami jesteśmy osobami, które często podróżują po Europie – zarówno w celach turystycznych (w szczególności uprawiamy turystykę rodziną – co oznacza, iż przykładamy dużą wagę do atrakcji dla dzieci oraz preferujemy obiekty przyjazne rodzinom) jak i w celach biznesowych.

Mamy wieloletnie doświadczenie związane z obsługą gości z całego Świata podróżujących głównie do Berlina (portal www.visitberlin.pl który działa od 2007 roku). Bazując na naszych doświadczeniach oferujemy Państwu następujące korzyści:

  • Szybki i wygodny sposób rezerwowania obiektów turystycznych,
  • Obsługę w języku polskim – począwszy od treści dostępnych na naszym portalu, poprzez obsługę telefoniczną, mailową czy przez Skype, a skończywszy na wygodnych i bezpiecznych płatnościach w polskim złotym,
  • Korzystne ceny oraz specjalne promocje i zniżki,
  • Naszą specjalnością są apartamenty – to wygodny sposób zakwaterowania, zwłaszcza dla rodzin z dziećmi oraz osób ceniących prywatność. Apartamenty są większe niż tradycyjny pokój hotelowy i oferują zwykle dostęp do kuchni co pozwala łatwo i oszczędnie przygotować posiłki podczas pobytu.
Portal www.visitcity24.com należy do Booking Experts sp. z o.o. z siedzibą w Szczecinie.